Aşağıda ayrıntılarını bulabileceğin hizmet gruplarımız, Dalgıç Pompa Satış, Servis ve Montajı, Sondaj Kuyusu Açılması ve Temizliği, Hidrojor Satış, Servis ve Montajı, Su Deposu ve Tesisatları Satış ve Montajı... ve tesisata dair aklınızı ne geliyorsa biz hizmetinizdeyiz.

Santrifüj Pompa Bakımı; Santrifüj Pompalar çok değişik uygulama alanlarında kullanıldıkları için, bütün pompalar için tanımlanmış tek bir genel periyodik bakımdan söz etmek çok doğru değildir. Santrifüj pompanın kullanıldığı uygulama alanına göre, son kullanıcı, periyodik bakım için kendisi bir bakım süreci aralığı tayin etmelidir. Pompanın çalışma süresinin uzunluğu ancak tecrübe ile belirlenebilir.

 

Hidrofor Pompa Tamiri; Hidrofor pompanızda oluşabilecek her türlü arızanızı gidermek bizim işimiz. Aynı zamanda periyodik bakımlar ile arıza oluşmadan önce önlem almak ve pompa verimini arttırmak profesyonel hizmetlerimizdendir.

 

Genleşme Tankı Mebran Değişimi; Hidrofor ve genleşme tanklarında kauçuk, butyl veya epdm malzemeden imal edilen membranlar kullanılmaktadır. Çalışma koşullarına ve süreye bağlı olarak kullanım ömrünü tamamlayan membranlar yenileri ile değiştirilirler. 5lt den 1000lt ye kadar çeşitli tipleri mevcuttur.

 

Sondaj Kuyusu Açılması; Su sondaj kuyusu açılması yeraltı suyu taşıyabilen akifer özelliğinde olan tabakaların yüzeyden derine doğru amacına uygun çap ve derinlikte delinmesi suretiyle tabakalardaki mevcut suyun çıkarılması işlemidir.

 

Sondaj Kuyusu Temizliği; Mevcut su kuyunuzdaki pompanız sökülür, su kuyusunun tabanına güvenli bir mesafe bırakılarak kolon boruları indirilir. Nargile diye adlandırdığımız sistem ile su kuyusunun içerisinde basınçlı hava verilerek kuyu dibinde biriken çamur, balçık, kum, mil gibi su harici madde kuyudan çıkıp temiz su gelinceye kadar devam edilerek kuyu temizliği tamamlanır. 

 

Dalgıç Pompa Kumanda Panosu; Monafaze motorlarda tek model elektronik kartlı, su seviye ve termik korumalı aynı zamanda arıza ve su seviye ikazlı modelimiz kullanılmaktadır. Panomuza ilave ekipmanlar eklenebilmektedir. Trifaze motorlarımızda ise tek model elektronik kartlı, su seviye ve termik korumalı aynı zamanda arıza ve su seviye ikazlı model kullanılmaktadır. Arıza ve su seviyesi korumalarına ilave olarak faz sırası ve faz koruma rolesi de eklenebilir.

 

Dalgıç Pompa Montajı; Sondaj işleminin ardından kuyunun dinamik seviyesi belirlenir, Belirlenen seviyede su miktarı ihtiyacına göre pompa seçimi yapılır.

 

Dalgıç Pompa Kurtarma; işlemi için kendi imalatımız olan kurt ağzı aparatlarımız ve mızrak aparatlarımızı kullanmaktayız. Sıkışmış ya da maşondan sıyırıp kuyuya düşmüş pompalarınızı mevcut kuyuya kesinlikle zarar vermeden çıkartmayı taahhüt ediyoruz.

 

Dalgıç pompalar ; genellikle su temini, sulama ve sprinkler sistemleri, yeraltı sularının seviyesinin kontrolü ve ısı pompası uygulamalarındaki temiz veya az kirli suların basınçlandırılmasında kullanılmaktadır. Süs havuzları ve fiskiyeler de bu pompaların kullanılabildiği alanlardır.