Dünyada su kaynaklarının öneminin giderek arttığı bir dönemde yaşıyoruz. Suyun kaynaktan çekilmesi, taşınması ve tahliye edilmesi gibi zorunlu ihtiyaçlarda profesyonel çözümler arayan siz değerli ziyaretçi; Esila Dalgıç Pompa 15 yıllık tecrübenin getirdiği bilgi birikimi ile kusursuz hizmet ilkesiyle kurulmuştur.

 

Eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile profesyonel hizmetlerimizle yanınızdayız. Bu zamana kadar yaptığımız bütün işlerin arkasında olup müşterilerimizle satış sonrası bitmeyen dostluk prensibiyle ilişkilerimizi sürdürmekteyiz. 

 

İşletmelerin, en az maliyet ve en kısa zamanda kesintisiz su ile bulaşmasını sağlamak için kaliteli malzemeler ile çevre ve insan sağlığına duyarlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Senelerin tecrübesinin Esila Pompa markasına aktarılması ile kaliteli hizmeti uygun rakamlara sizlere sunmaktan onur duyuyoruz.

 

 

Başlıca Hizmet Alanlarımız olan; Santrifüj Pompa Bakımı, Hidrofor Pompa Tamiri, Genleşme Tankı Membranı, Sondaj Kuyusu Açılması, Sondaj Kuyusu Temizleme, Dalgıç Pompa Kumanda Panosu, Dalgıç Pompa Kurulumu, Dalgıç Pompa Kurtarma, Dalgıç Pompa Bakımı alanlarında misyon ve vizyonumuz çerçevesinde kaliteli hizmet yelpazemiz artmaya devam etmektedir.

 

Ürün Gruplarımız; Dalgıç Pompa, Santrifüj Pompa, Hidrofor Pompa, Atık Su Pompası, Keson Kuyu Pompaları, Genleşme Tankı, Tesisat için Teknik Malzemeler ve alt ürün grupları olarak her çeşit pompa motor temini ve montajı tarafımızdan yapılmaktadır.